Ha esetleg nincs nyitott pozíciónk, vagy nincs az Ön számára érdekes állásunk, de szívesen dolgozna Nálunk, akkor jelentkezzen adatbázisunkba! Jelentkezzen adatbázisunkba!

Kérjük válassza ki melyik irodánkban szeretne dolgozni:

Hitelügyintéző - Győr

Munkavégzés helye: Pápa, Csorna, Győr

Piacvezető ingatlan és hitelközvetítő cégcsoport keres a cég folyamatos fejlődése és terjeszkedése miatt egyik legsikeresebb irodájába hitelügyintéző munkatársat!

Kiváló munkakörülmények, hatalmas ügyfélkör!  Használja ki az ingatlan-és hitelpiac fellendülését és legyen sikeres csapatunk tagja!

Kollégánk feladata az ingatlanértékesítők által kiközvetített, hitel iránt érdeklődő ügyfelek tájékoztatása és magas színvonalon történő kiszolgálása.

Többet szeretnék tudni róla

Ingatlanértékesítő - Győr OH

Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózataként, az Openhouse Győri irodájába keres INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat.

Ingatlanértékesítő - Győr

Munkavégzés helye: Győr

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat felvételt hirdet!

Az utóbbi egy év ingatlanpiaci növekedését követve csapatunk létszámát a piaci igényekhez igazítjuk:
Várjuk mindazok jelentkezését, akik az ingatlanértékesítői pályán szeretnének érvényesülni, akik helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye: Debrecen

Mindenkinek van egy álma!

  • ahol képességeimet, teljesítményemet megfelelően honorálják
  • ahol nem kell attól félni,hogy megbízhatóságom és kitartó munkám ellenére, létszám leépítés miatt elbocsájtanak
  • ahol jókedvvel megyek az irodába,és nyugodtan térek haza a családhoz
  • európai színvonalú környezetben dolgozhatom
  • a belváros lüktetését érezhetem nap mint nap
  • ahol akkor megyek szabadságra mikor akarok (közben pénzt is keresek)

Ingatlanértékesítő- GYŐR

Kiemelt értékesítői lehetőség Openhouse győri ingatlanirodába:

Kiemelt értékesítői lehetőség! Ha önállóságra vágysz, kiemelkedő kereseti lehetőséggel, és szeretnéd megvalósítani önmagad, jelentkezz most! Légy a munkatársunk az openhouse győri irodájában.

Feladatok
- Eladó ingatlanok felkutatása, kezelése, értékesítése
- Az iroda adatbázisának ismerete, kezelése,
- Vevők és eladók teljes körű kiszolgálása.
- Megbízások felvétele, kezelés
- Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
- Adminisztrációs munka

Elvárások:
- kiemelkedő kommunikációs képesség
- szorgalom, agilitás, pozitív szemlélet
- átlagon felüli probléma megoldó és érvelési képesség
- nyitottság és tanulási vágy

Előny, de nem feltétel:
- értékesítésben szerzett tapasztalat
- ingatlanközvetítői OKJ-s végzettség
- nyelvtudás

  Amit kínálunk:

  • kimagasló, teljesítményt honoráló jutalék
  • rugalmas időbeosztás
  • teljes marketingtámogatás
  • telefonköltség hozzájárulás
  • mentor program segíti a betanulást
  • karrier lehetőség

- nem szükséges a kezdéshez a vállalkozás megléte

Csatlakozz hozzánk, jelentkezz most!

Openhouse, azotthon érték, az ingatlan üzlet.!

Ingatlanértékesítő - Nyíregyháza

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Mindenkinek van egy álma:

  • Ahol képességeimet, teljesítményemet, időmet megfelelően honorálják
  • Ahol akkor megyek szabadságra, vagy csak pihenni, amikor valóban szeretnék (közben pénzt kereshetek)
  • Ahol nem kell attól félni, hogy megbízhatóságom és jó teljesítményem ellenére is elbocsátanak
  • Ahova jó kedvvel érkezem, és ahonnan minden nap elégedetten térek haza
  • Ahol garantálják az európai munkakörnyezetet

Ezt mind megtalálod nálunk a nyíregyházi OPENHOUSE Értékesítői csapatában!

Jelentkezz most és tartozz Te is a legjobbak közé.

Ingatlanreferens Nyíregyháza

Dinamikusan fejlődő Openhouse ingatlan irodánkba Nyíregyházára keresünk önálló karriert építeni szándékozó munkatársakat.

Ingatlan referens

Munkavégzés helye: Kecskemét

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat felvételt hirdet kecskeméti irodájába!

Elvárások

  • Ingatlanok felkutatása
  • Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel
  • Értékesítési feladatok lebonyolítása
  • Adminisztrációs tevékenység
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Hirdetéskezelés

  Amit nyújtunk

    • alapképzés majd folyamatos szakmai továbbképzések
    • előrelépési lehetőség
    • a tanulási időszakban mentori támogatás
    • professzionális irodai megjelenés
    • jogi és hitelügyintézői háttér
    • teljes körű marketing támogatás
    • kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása
  • A tevékenység elindításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel!

Munkavégzés helye: Kecskemét és környéke

Értékesítő

Felvétel indul!

A magyar ingatlanpiac meghatározó szereplője az Openhouse hálózat keres most nyíló debreceni "Future" irodájába értékesítő kollégákat!

A dübörögő piac igényli a jelenléted, anyagi biztonságod megteremted, álmaid itt célba érnek!

A siker nálunk nem korfüggő!

Ingatlanértékesítő pozíció Eger és vonzáskörzetében

Munkavégzés helye: Eger

Az Openhouse Magyarország egyik leginnovatívabb ingatlan franchise hálózata, egri irodája pedig az egyik legdinamikusabban fejlődő piaci szereplő Eger és vonzáskörzetében. Az innovációhoz szorosan hozzá tartozik a piac folyamatos változásának lereagálása. Az ingatlanpiacon az utóbbi években a banki kamatkörnyezet, a negatív portfólió kezelési tapasztalatok, illetve Egerben a kiemelkedő turisztikai látogatottság miatt megnövekedett a befektetés célú ingatlan vásárlási igény az ügyfeleknél.

Az Openhouse Eger Ingatlaniroda a megnövekedett feladatok ellátása miatt, pályázatot hirdet ingatlanértékesítő munkakörbe!

Ingatlanértékesítő teljes munkaidőben Eger és vonzáskörzetében

Tudsz, szeretsz és akarsz is dolgozni?

Unod, hogy minden napod egyforma és monoton?

Úgy érzed nem tudsz a munkádban önállóan kiteljesedni?

Örülnél ha rugalmas munkaidőben dolgozhatnál?

Örülnél ha a nagyobb teljesítményedért nagyobb jövedelemre is szert tehetnél?

Nem utolsó sorban örülnél ha vidám és pozitív hozzáállású csapatban dolgozhatnál?

Ha bármelyik kérdésre igennel válaszoltál, van ambíciód egy egészen új területen kipróbálni magad, vagy úgy érzed, hogy az értékesítéshez lenne érzéked, akkor NÁLUNK A HELYED!

Eger legdinamikusabban fejlődő ingatlan piaci szereplője, az Openhouse Eger Ingatlaniroda keresi csapata új tagját!

Ingatlanértékesítő- GYŐR, Somogyi Béla utca

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat győri irodája felvételt hirdet 2 fő értékesítő részére!